Zurenborgse grandeur met een warme ziel
Welkom in de Arendstraat, oftewel: Zurenborg op haar best. Charmant, levendig, en toch rustig - op wandelafstand van de Dageraadplaats, gezellige koffiebars én Antwerpen-centrum. Dit is zo’n buurt waar je iedereen kent, waar gevels verhalen vertellen en waar elk huis iets bijzonders heeft. Want dit pand? Dat is er geen dat je achteloos voorbij loopt… Het is een thuis die zich beetje bij beetje laat zien, met hoekjes, lichtinval en charme op elke verdieping. Een herenhuis met ziel, in één van de meest geliefde buurten van Antwerpen. Met zijn 233 m² bewoonbare oppervlakte, prachtige tuin en herenhuis-allures is dit een plek die leeft… Benieuwd? Kom binnen!
Binnenkomen met allure
Van zodra je binnenwandelt, weet je het: dit is geen gewoon huis. De inkomhal zet de toon met haar statige proporties en tijdloze charme: een knipoog naar het verleden, maar klaar voor een nieuw verhaal. Achter die deur wacht een thuis die zacht ademt, en waar licht, hout en ruimte de hoofdrol spelen.
Leefruimte met karakter
Op het gelijkvloers wacht de leefruimte: groot, warm en vol daglicht. De indeling nodigt uit tot leven: een gezellige zithoek, perfect om tot rust te komen of gasten te ontvangen, een keuken die gezelligheid ademt - en een trapje naar boven dat leidt naar een charmante werk- of leeshoek. Van hieruit hou je alles in het oog: de kinderen die in de tuin spelen, de pot die op het vuur pruttelt, of gewoon de rust van een zondagmiddag. En die tuin zelf? Die is een absolute zeldzaamheid in Zurenborg. Groen, diep en vol leven: een plek waar het stadsgeluid vervaagt naar de achtergrond.
Eerste verdieping: rust, licht en zicht
De eerste verdieping is er één met allure. De masterbedroom is ruim en elegant, en wordt verbonden met een sfeervolle doorloopkamer die vandaag dienstdoet als bibliotheek. Hier kijk je uit over de vide, waardoor het licht vanuit de keuken tot boven in huis danst. Aan de linkerkant wacht de badkamer: een echt pareltje. Met haar dubbele lavabo’s, het bad dat verzonken ligt in de vloer en het zicht op het groen van de tuin, is dit een plek waar de dag mag beginnen én eindigen.
Tweede en derde verdieping: ruimte voor iedereen
Nog hoger wachten vier kamers verspreid over twee verdiepingen. Vandaag ingevuld op verschillende manieren, maar met eindeloos veel potentieel. Slaapkamers, een logeerkamer, atelier of bureau: aan ruimte geen gebrek. De charme van de dakverdiepingen, met zicht op de lucht en de stad, maakt het plaatje compleet.
Praktisch én karaktervol
Ook beneden, in de gigantische bruikbare kelder, is er ruimte zat: voor voorraad, hobby’s of gewoon alles wat je liever uit het zicht bewaart. De achtergevel werd deels geïsoleerd, de EPC-score is C, en de centrale ligging maakt dit huis niet alleen mooi, maar ook praktisch.
Verliefd? Info@ugly.be
Ligging
Heb je interesse in deze woning?
Neem contact met ons op voor een bezichtiging of meer informatie.