 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                Lichtovergoten tweeslaapkamerappartement hoog boven Berchem
Welkom op de Rodekruislaan 3, waar je op de 12e verdieping letterlijk en figuurlijk boven alles uitstijgt. Hier woon je in een rustige, residentiële buurt van Berchem, met alle nodige voorzieningen binnen handbereik. Op wandelafstand vind je winkels, scholen en openbaar vervoer, en met de fiets ben je zo in het bruisende centrum van Antwerpen. En het appartement zelf? Structuur: top. Lichtinval: om u tegen te zeggen. En dat uitzicht? Dát moet je gewoon zelf komen beleven. Kom binnen, ‘t is op ‘t twaalfde te doen!
Een ruime hal en een nog ruimere living
De sleutelwoorden van dit lichtrijke tweeslaapkamerappartement? Véél ruimte, véél daglicht en… véél potentieel. Je komt binnen in een ruime hal die je netjes doorverwijst naar de rest van het appartement. Links ligt de übergrote living waar je meteen wordt getrakteerd op licht, lucht - en een uitzicht dat blijft duren.
Geïnstalleerde keuken met aparte berging
De keuken is functioneel, netjes en heeft dat ene extraatje dat koken leuk maakt: een uitzicht waardoor zelfs de afwas minder erg wordt. Achter de keuken ligt een aparte berging: handig voor voorraad, extra toestellen of gewoon… om wat chaos uit het zicht op te bergen.
Twee volwaardige slaapkamers en een ruim terras
Beide slaapkamers geven uit op het terras dat over de volledige breedte van het appartement loopt. ‘s Morgens koffie drinken met de zon op je gezicht, of ‘s avonds aperitieven met de lichtjes van de stad in de verte? Wij beloven het: dit uitzicht verveelt nooit. Dat geldt trouwens ook voor het terras zelf: hoog, open en helemaal van jou.
Badkamer en apart toilet
De badkamer is charmant babyblauw en heeft een ligbad dat vraagt om een zondagse languit-sessie. En het beste van al? Het toilet is apart - waardoor niemand je moet komen storen wanneer jij tussen de bubbels ligt te genieten.
Slaapplaats voor de auto 
Een handige ondergrondse autostaanplaats is verplicht bij aan te kopen aan 12.500,00 euro!
Verliefd? Info@ugly.be
Localisation
Ce bien vous intéresse ?
Contactez-nous pour une visite ou plus d'informations.